Úvod

Tvorba webových stránek k představení značek, produktů, restaurací a obchodů.
Velký výběr

Zákazníci si mohou vybrat ze šablony Web dema podle svého. Můžete si vybrat jednoduchou, moderní, s mnoha funkcemi nebo bude obsahovat několik jazyků.

Rychlost

Webové stránky vytvořené autorem budou mít kvalitní rychlost, aby google stránku upřednostňoval.

Cena

Ceník obsahuje několik cenových nabídek, abyste mohli najít svou správnou variantu. K dispozici jsou levné, standardní nebo PRO stránky.

Branding (tvorba virtuální identity značky)

Zákazníci, kteří chtějí dělat branding svých značek, výrobků, restaurací nebo obchodů, jste na správné stránce! Specializujeme na tvorbu webových stránek, brandingu, marketingu a na různé způsoby přenosu informací.
Tvorba webových stránek 100%
Branding 95%
Marketing 100%
Přenos informací 95%

Naše služby

Níže uvádíme služby, které poskytujeme.
Značková reklama

Webová stránka slouží jako pomůcka, která vám představí a buduje vaši značku. Webová stránka je nepostradatelnou součástí pro podnikatele a firmy v internetovém věku.

Reklama na produkty

Webová stránka pomáhá prodejcům doporučit a inzerovat produkty zákazníkům co nejefektivněji. Facebook v kombinaci s webovou stránkou je v současné době nejúčinnějším způsobem online podnikání.

Reklama pro restauraci

Webová stránka slouží jako způsob, jak zákazníkům pomoci rozumět kritérií a kuchyní restaurace. Webová stránka je také velmi důležitá pro bistro a občerstvení.

Reklama na služby

Zvyšte efektivitu marketingu přes webovou stránku. Přenos informací, online reklama, online přístup, online mentoring, online prodej atd. Všechny z nich lze provést prostřednictvím jedné webové stránky.

Online marketing

Zvyšte rychlost a zabezpečení vašeho webu tak, aby dával Google přednost Vaší stránce. Připojte web k domovské stránce facebooku plus facebookové komentáře.

Správa webových stránek

Poradenství, podpora a správa webových stránek pro zákazníky. Vylepšete estetiku i rozhraní webové stránky. Vždy udržujte webovou stránku aktuální.

0
Pixels
0
Obrázků
0
GB dat
0
Let zkušenosti

Webové stránky

Ukázky webových stránek autora.
hukof-ryze.cz

Jednoduchá základní webová stránka se 2 jazyky. Vhodná pro zákazníky, kteří chtějí propagovat produkty nebo restauraci. V menu je několik stránek + několik obrázků a několik funkcí. ➡ Více zde.

lamweb.cz

Webová stránka patří do standardní kategorie s několika jedinečnými funkcemi, obsahem a poutavým vzhledem. Vhodná pro firmy nebo služby. ➡ Více zde.

timkiem.cz

PRO webová stránka s mnoha různými funkcemi, spoustou stránek v horním menu, mnoha fotografiemi, mnoha různými obsahy. Stránka byla upravena pro dosažení vysoké rychlosti. ➡ Více zde.

Demo restaurace

Ukázková webová stránka představující webové stránky pro restaurace, kavárny, bistra a občerstvení. ➡ Kliknutím sem zobrazíte další informace o stránce.

Demo Nails&Spa

Ukázková webová stránka představující webové stránky pro Nails a Spa. ➡ Kliknutím sem zobrazíte další informace o stránce.

Demo stavebnictví

Ukázková webová stránka představující webové stránky pro stavební společnost.Kliknutím sem zobrazíte další informace o stránce.

Demo photo studio

Ukázková webová stránka představující webové stránky pro fotografy.Kliknutím sem zobrazíte další informace o stránce.

Demo technické služby

Ukázková webová stránka představující webové stránky pro techniky.Kliknutím sem zobrazíte další informace o stránce.

Demo kadeřnictví

Ukázková webová stránka představující webové stránky pro kadeřníky.Kliknutím sem zobrazíte další informace o stránce.

Demo interiér

Ukázková webová stránka představující webové stránky pro interiérové designéry.Kliknutím sem zobrazíte další informace o stránce.

Demo kosmetika

Ukázková webová stránka představující webové stránky pro obchod s kosmetikou.Kliknutím sem zobrazíte další informace o stránce.

Demo služby

Ukázková webová stránka představující webové stránky pro firmy poskytující služeb.Kliknutím sem zobrazíte další informace o stránce.

Cenová nabídka

Základní cenová nabídka pro zákazníky.

Základní

6999 / 1 web

 • Jednoduché základní funkce
 • 1 základní menu
 • Jednoduché základni rozhraní
 • 1 jazyk podle výběru
Zavolat

Standard

11999 / 1 web

 • Rozmanité funkce
 • Poutavé menu a rozhraní
 • Větší důraz na estetiku
 • 1 jazyk + slider show
Zavolat
 • Mnoho funkce
 • Vysoká rychlost
 • Unikátní a rozmanité
 • 2 jazyky podle výběru
Zavolat
Cenová nabídka nabízí jenom cenu za práci autora, nezapočítá se k cenové nabídce poplatky za doménu, hosting a SSL certifikát. ❗
➡ Přidávání dalšího jazyka do menu (vytvořit další menu dalšího jazyka) = +2.000,- Kč.
➡ Přidávání další funkce jako galerie slideshow, připojení k hlavní stránce facebooku, facebook comments, parallax slider, bootstrap slider, atd. = +2.000,- Kč.
➡ Požádat autora, aby upravoval fotografie, upravoval rozhraní a zvyšoval rychlost stránky = +2.000,- Kč.
Autor může souhlasit se správou eshopu pro zákazníky. Autor radí zákazníkům, aby si najali eshop, aby se vyhnuli problémům spojeným s GDPR a pravidelnou aktualizací funkcí.
➡ Správa webové stránky – příležitostně upravovat a aktualizovat informace = +1.000,- Kč/1 měsíc (platit čtvrletně). Správa webové stránky – pravidelně upravovat a aktualizovat informace = +3.000,- Kč/1 měsíc (platit čtvrletně).
➡ Zákazníci mohou požádat autora, aby upravil web poté, co je dokončen nebo v provozu (web autora). Práce za úpravu se počítá podle času a počtu editovaných funkcí nebo informací. Typicky od asi 500 do 2 000, -Kč. Úpravy menší nebo kratší než 5 minut budou bezplatné.
➡ Zákazníci, kteří si objednají „profesionální“ balíček, obdrží zdarma poplatek za správu 1.000,-Kč/1 měsíc po dobu 1 roku.
💡 Pokročilá webová stránka: Výše je cena za základní webové stránky, rozsáhlé webové stránky se složitými funkcemi a časově náročné úpravy účtuje autor za každého zákazníka zvlášť. 💡 
❗ Zákazníci by měli věnovat více pozornosti aktualizaci softwaru pro správu webu (obvykle jednou za rok), protože upgradovaný software může způsobit, že mnoho funkcí použitých na stránce nebude fungovat správně. Zákazník může požádat autora o jeho aktualizaci nebo opravu. : arrow: Cena úprav a upgradů = 1 000, -Kč. ❗

Autorův komentář

V éře internetového rozmachu není podnikání tak jednoduché, jako tomu bývalo. Podnikatelé se dnes musí přizpůsobit a jít s dobou.

 

Věk internetu, kdy každý vlastní počítače a smartphony, internet spojuje vzdálenost lidí více než kdy jindy. Web je považován za nezbytnou věc pro podnikání.

S malým kapitálem mohou podnikatelé a společnosti mít reklamní nástroj 24/7, psát své obchodní cíle, inzerovat svou značku nebo se představit.

 

Aby podnikání mohl být považováno za profesionální, zvýšit prodej, zvýšit dopad na značku, oslovit zákazníky, propagovat informace, je webová stránka správná volba.

 

Služba této webové stránky je zaměřena na rozvoj podnikatelů a společností v tomto internetovém věku.

p

Několik ukázek (webové stránky) od autora

Website marketing

Využijte sílu internetu ke zlepšení efektivity podnikání. Zákazníci by měli věnovat pozornost: webové analýze, optimalizaci webových stránek pro SEO, marketingu obsahu, budování přítomnosti na sociálních sítích, rozšiřování e-mailového marketingu a případně používání placené reklamy za zvýšení produktivity prodeje.

Internet a technologie

Vzhledem k dopadu nadcházející technologie 5G a rostoucímu počtu uživatelů smartphonů lze říci, že internet ovlivní všechny oblasti života od podnikání, průmyslu, zdravotnictví, dopravy nebo způsob, jak funguje ve městě obecně a zejména v rodině.

Budoucnost internetu

V budoucnu bude vliv internetu na podnikání silnější. Počet uživatelů bude vyšší a přenosová rychlost bude vyšší s větší poptávkou, bystří podnikatelé budou od tohoto okamžiku investovat do internetu, aby v budoucnu vytvořili základ pro podnikání.

Zajímavé statistiky o uživatelích internetu v roce 2018
0%
České populace používá internet
0%
mladých lidí do 40 let používají internet
0%
české populace používá chytrý mobil k prohlížení webových stránek
0%
české populace používá internet k prohlížení zboží a služeb
Adresa

Dvorecké nám. 762/6, 147 00 Praha 4-Podolí

Mobil

+420 776 798 270

Email

lamweb.cz@gmail.com

Pracovní doba

Každý den podle dohody

Závěr

Přeji vám všem prosperující firmu, hodně štěstí, peníze přicházející jako voda.

Detaily

Zákazníci, kteří se chtějí dozvědět více o konkrétních funkcích nebo informacích, se mohou obrátit na web designéra Hùng Cường, timkiem.cz